İDEV 2020-5 İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı, 2. Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı ve Mobilya Fuarı Ertelenmiştir.

İDEV 2020-5 İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı, 2. Kozmetik ve Kişisel Bakım Fuarı ve Mobilya Fuarı Ertelenmiştir. 

OĞUZHAN UĞUR İZDİHAMI...

İDEV'18 de Oğuzhan UĞUR izdihamı...

UFUK ÖZKAN ÇİFTLER YARIŞIYOR...

Ufuk ÖZKAN’nın sunumu ile ‘Çiftler Yarışıyor’ Yarışması..

Kocaeli'nin Ev Şöleni Sona Erdi


Kuruluşumuz TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından Kocaeli Ticaret Odası işbirliği, Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası, İzmit Belediyesi, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve KOSGEB’in değerli destekleri ile hazırlanan  İDEV 2018- Doğu Marmara 4. İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara 2. Gayrimenkul Fuarları, 21-25 tarihleri arasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşti.

Büyüleyici Gelinlik Defilesi

WEDDING SHOW 2018 Büyüledi..

DAVETİYE SEÇİMİ

Düğünler, birçok kişinin hayatı boyunca yaşadığı en özel günlerden biridir. Kişi ilk kez evleniyor ise bu heyecan daha da katlanacak ve hazırlıkların en mükemmel şekilde tamamlanması için büyük çaba gösterilecektir. Düğün öncesi dönemdeki hazırlıklar düğünün mükemmel olması açısından son derece önemlidir. Bu hazırlıklardan biride davetiye seçimidir.

Dış Mekan Fotoğraf Çekiminin Püf Noktaları

Düğünlerin en önemli detayları arasında gelen düğün fotoğrafı, yıllar sonra raflarınızda sizi nostaljiye götürecektir. Diğer taraftan düğün fotoğrafları, düğünün de kalitesini ortaya koyar
Düğün fotoğraflarının konsepti günümüzde sıklıkla açık mekanlar oluyor. Güzel bir şehir parkı, sahil kenarı, orman gibi mekanlar ağırlıkla gelin ve damatlar için tercih ediliyor. 

Doğru yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı?

Evin içinde günün büyük bir kısmını geçirdiğiniz yatak odasının dekoru uykunuzu bile olumlu yönde etkileyebilir. Eğer siz de yatak odanızda uzun saatler geçirmeyi seviyorsanız dekorasyonunuzun bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özellikte olması gerekir. Gereksiz eşyalarla doldurmaktan kaçının. Sade ve kullanışlı yatak odası her zaman için daha şıktır. 

Gelin makyajı nasıl olmalı?

Genç kızların en anlamlı gecelerinden biri olan düğün gecesinde gelinler çok asil ve güzel olmak ister. Gelin makyajı da bu gecenin en önemli ayrıntıların başında gelir. Düğün fotoğraflarında olduğunuzdan da güzel, çekici ve asil olabilirsiniz. Yüzünüze göre makyaj önerilerimiz…

Gelin saçı nasıl olmalı?

Düşlediğiniz gibi bir gelin olmanın bir adımı da saçınızdır. Doğru saç tipi ve düğün mekanına göre model tercihi gecenizde “başınıza” gelebilecek tatsız sürprizlerden sizi koruyacaktır. 

İdeal Ev Nasıl olmalı?

Öncelikli olarak ev tercih ederken, eve ayıracağınız bütçe sizi doğru eve yönlendirecektir.  Sıfır konut projesinden ev sahibi olmanız size daha konforlu bir yaşam vaad edecektir.

Mobilya seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Evlenecek çiftlerin en kararsız kaldığı kalemler arasında mobilya seçimi gelir. Daire tipine göre mobilya tercih etmek en önemli detaydır. Klasik, modern, country, retro, eklektik, bohem, vintage, rüstik… mutlaka bir tarzınız olmalıdır.

Salon mobilyası nasıl olmalıdır?

Evinizin en önemli odası şüphesiz salondur.  Salonun efektif kullanılması ve her noktasının değerlendirilmesi esastır.  2018 yılında trend ise modüler mobilyalardır.   Hareketli ve fonksiyonel ürünler salonun kullanım kolaylığını artıracaktır. 2018 yılında tekrar moda olan chester tipi koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz

İDEV 2017 Fuarı 42.064 Kişi Tarafından Ziyaret Edilerek Başarı ile Tamamlandı.

İDEV 2017 Fuarı 42.064 Kişi Tarafından Ziyaret Edilerek Başarı ile Tamamlandı.
 
TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından 27-30 Nisan 2017 tarihlerinde
Kocaeli’de düzenlenen İDEV 2017 Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı bölge ekonomisine canlılık getirdi.
Tüyap Anadolu Fuarları AŞ tarafından Kocaeli Ticaret Odası işbirliği; Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası, Körfez Ticaret Odası, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, KOSGEB, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, MOBESKO, Kocaeli Müteahhitler Birliği ve Kocaeli Terziler Odası’nın değerli destekleri ile hazırlanan İDEV 2017 – 3. Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı ve Doğu Marmara Gayrimenkul Fuarı, şehir protokolünün yoğun katılımı ile görkemli bir açılışın ardından toplamda 42.064 kişi tarafından ziyaret edilerek başarı ile tamamlandı
 
4 Gün Boyunca Fuara Özel Kampanyalar
Evlenecekler, evini yenileyecekler ve ev almak isteyenlerin buluştuğu İDEV 2017 Fuarı ziyaretçileri ihtiyaçlarına tek çatı altında ulaşarak fuara özel kampanyalardan ve indirimli fiyatlardan yararlanma fırsatı bulabildiler.

Konut Satışları Bölge Ekonomisine Canlılık Getirdi
Fuarın gayrimenkul bölümündeki katılımcı firmalar ise yüzlerce nitelikli alıcıyla buluşarak konut projelerini tanıtma ve yüz yüze görüşme olanağını buldular. 4 gün boyunca devam eden görüşmeler, satışlarla sonuçlanarak ülke genelindeki konut satışlarına da ivme kazandırdı.

Ünlü İsimlerin Söyleşileri ile Ziyaretçiler Keyifli Vakit Geçirdi
Fuar süresinde düzenlenen defileler, dans şovlar, saç tasarım şovları yanı sıra AŞKIM KAPIŞMAK ve AYNUR TARTAN tarafından gerçekleştirilen ‘KALBİN ANAHTARI KAVRAM SOHBETLERİ’ konulu söyleşi ile ziyaretçiler keyifli dakikalar geçirdi.
 
Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş

İDEV 2017 Fuarı kapılarını açmaya hazırlanıyor

TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. tarafından 27-30 Nisan 2017 tarihlerinde Kocaeli’de düzenlenecek İDEV Fuarları, iç tüketimi tetikleyerek bölge ekonomisine canlılık getirecek